Citroen C4 kontra szlaban – 1:0 po dogrywce…

Wiecie co? „Piłkoszał” zawładnął mną do cna. Dziś i wczoraj nie oglądałem żadnego meczu… Powód był prosty: nikt nie grał. Nie mogę sobie miejsca znaleźć. Żeby „zabić” nieco czas oczekiwania na jutrzejszy pierwszy półfinałowy pojedynek – Portugalia vs Hiszpania – postanowiłem przygotować dla Was taki mały „motoryzacyjny sparing”. Ale o co chodzi zapyta ktoś? Już tłumaczę… Wyobraźcie sobie, że boisko to podziemny parking a na przeciwko siebie stają dwie czołowe europejskie drużyny. W białych strojach występuje piękny biały Citroen C4 a w czerwono-białych (nie mylić z biało-czerwonymi) „koszulkach” gra… parkingowy szlaban. Trwają ostatnie minuty drugiej połowy dogrywki. Citroen C4 co rusz szturmuje „szlabanową bramkę”. Pierwszy strzał obroniony. Drugi również. W końcu trzecia próba białego Cytrusa okazuje się tą „zabójczą” dla szlabanu. Jest 1:0 dla C4. Sędzia kończy mecz. Kibice gromko skandują: PZPN… ekhm… śpiewają tak: PSA! Biało-biaaaali! PSA! Super diesel! PSA! Przetestujcie go! Redaktorzy portalu przyspieszenie.pl posłuchali głosu kibiców i postanowili sprawdzić na ile tak naprawdę stać białe C4. Werdykt po redakcyjnym teście był jednoznaczny: „Białe C4 jest bezczelnie dobre!”